Farnost Čakovice

ÚVOD SVÁTOSTI AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA

POZVÁNKY NA FARNÍ AKCE

Zde naleznete pozvánky na nejbližší plánované akce a některé pravidelné aktivity. Pro větší přehlednost můžete akce filtrovat podle připravených orientačních kategorií. Úplný seznam pravidelných farních aktivit naleznete zde.

ONLINE BIBLICKÁ HODINA

ONLINE BIBLICKÁ HODINA 08. 12. 2020

Covid nás omezil v běžných aktivitách, ale je zároveň i výzvou k hledání nových způsobů, jak se propojovat, sdílet, povzbudit se, modlit se a společně žít. Srdečně vás tedy zveme na online biblickou hodinu, která proběhne každé úterý do odvolání v čase 20:30 - 21:30 přes platformu zoom. Více informací na zvláštní stránce.

DOMÁCÍ BOHOSLUŽBA

Ve spolupráci s Vinořskou farností jsme pro vás připravili také inspiraci pro domácí bohoslužby a hru Schránkování pro děti.

VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ

Výuka náboženství dětí v naší farnosti začne postupně od 23. 11.:

Předškolní skupina + 1. a 2. třída - Michaela Vintišková - pondělí 15:30 - 16:15, začne 23. 11.
Příprava na 1. sv. přijímání - Anna Steinová - čtvrtek - 15:30 - 16:15, začne 3. 12.
Starší děti - Marie Straková - středa 16:00 - 16:45, začne 2. 12.

Kontakt na katechetky: nabozenstvi@farnostcakovice.cz

Biblický citát na dnešní den
Snažte se, abyste byli před Pánem bez úhony v pokoji. (2 Petr 3,14)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz