Farnost Čakovice

ÚVOD SVÁTOSTI AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA

POZVÁNKY NA FARNÍ AKCE

Zde naleznete pozvánky na nejbližší plánované akce a některé pravidelné aktivity. Pro větší přehlednost můžete akce filtrovat podle připravených orientačních kategorií. Úplný seznam pravidelných farních aktivit naleznete zde.

ONLINE PŘENOS MŠE SVATÉ

ONLINE PŘENOS MŠE SVATÉ 06. 12. 2020

Online přenos nedělní mše svaté z kostela sv. Remigia najdete na youtube kanále farnosti. Přenos začíná v 9:00.

ADORACE S PÍSNĚMI CHVAL

ADORACE S PÍSNĚMI CHVAL 07. 12. 2020

Eucharistická adorace, písně chval, modlitba, čtení Písma svatého. Akce se koná v sudé pondělky v čase 19:30 - 20:30.
Nejbližší termíny: 7. 12., 21. 12. 2020. Kontakt: Eva Jelínková, jelinkova@farnostcakovice.cz

I v této pohnuté době - zvlášť nyní - je dobré Pána chválit!

ONLINE BIBLICKÁ HODINA

ONLINE BIBLICKÁ HODINA 08. 12. 2020

Covid nás omezil v běžných aktivitách, ale je zároveň i výzvou k hledání nových způsobů, jak se propojovat, sdílet, povzbudit se, modlit se a společně žít. Srdečně vás tedy zveme na online biblickou hodinu, která proběhne každé úterý do odvolání v čase 20:30 - 21:30 přes platformu zoom. Více informací na zvláštní stránce.

ČTVRTEČNÍ ADORACE V KOSTELE

ČTVRTEČNÍ ADORACE V KOSTELE 10. 12. 2020

Zveme všechny k účasti na adoraci v našem kostele každý čtvrtek (do odvolání) od 9:00 do 12:00 a dále 15:00 - 20:30. Budeme se vzájemně střídat, aby byl v kostele naráz pouze jeden člověk (rodina). Zájemce prosíme, aby se zapsali do tabulky zde.

MEETINGY PRO MLÁDEŽ

Sdílíme nabídku křesťanského webu pro mládež signaly.cz - čtyři online adventní setkání pro mládež.

DOMÁCÍ BOHOSLUŽBA

Ve spolupráci s Vinořskou farností jsme pro vás připravili také inspiraci pro domácí bohoslužby a hru Schránkování pro děti.

ONLINE MODLITBY MATEK

V naší farnosti se schází modlitební skupinka hnutí Modlitby matek.
Momentálně se snažíme setkávat spíše online, prosíme, kontaktujte nás.

Informace o průběhu modlitebního setkání naleznete zde: http://www.modlitbymatek.cz/modlitebni-setkani.

Kontakt: modlitbymatek@farnostcakovice.cz.

Biblický citát na dnešní den
Snažte se, abyste byli před Pánem bez úhony v pokoji. (2 Petr 3,14)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz