ÚVOD BOHOSLUŽBY OHLÁŠKY AKTIVITY KALENDÁŘ FOTOGALERIE RŮZNÉ KONTAKT

PŘEHLED FARNÍCH AKTIVIT

Adorace

ADORACE S PÍSNĚMI CHVAL

Scházíme se s kytarou a písněmi chval k adoraci našeho Pána v Nejsvětější Svátosti (zpravidla v pondělní večery od 20:00, sledujte prosím aktuality na úvodní stránce). Srdečně všechny zveme k návštěvě a také ke zpěvu.

Alfa

KURZ ALFA

Od 2. 10. bude v naší farnosti probíhat Kurz Alfa. Všechny proto zveme k účasti na nich a k modlitbě na tento úmysl.

Kava

FARNÍ KAFE

Srdečně zveme všechny neformální přátelské setkání na faře po skončení nedělní mše svaté.

Andel

VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ

Výuka náboženství bude probíhat opět od září 2019. Podrobnosti budou upřesněny začátkem školního roku.

Krest

PŘÍPRAVA RODIČŮ NA KŘEST DĚTÍ

Příprava na křest dětí (jedná se o 4 setkání s rodiči a kmotry) se podle potřeby koná ve středy od 17:00 do 18:00 na faře v Čakovicích. První setkání bude 4. 9. v 17:00. Prosíme, aby se zájemci obraceli mailem na P. Stanislawa: stanislaw.gora@knez.cz

Krest

PŘÍPRAVA DOSPĚLÝCH NA KŘEST

Příprava na křest dospělých na Velikonoce v roce 2020 už probíhá. Další zájemci jsou zváni na příští setkání 12. 9. v 19:00 na faru v Čakovicích. Pravidelné setkávání bude každý čtvrtek od 19:00 na faře od 3. 10. 2019 do června 2020.

Ryba

SETKÁVÁNÍ MLÁDEŽE

Pravidelné setkávání mládeže starší 12 let a mladší 20 let začne 24. 9. 2019 táborákem na farní zahradě v Čakovicích. Všechny zájemce srdečně zveme.

Ruze

SETKÁVÁNÍ SENIORŮ

Senioři (65+) naší farnosti jsou zváni na svá setkávání, která se konají na faře zpravidla (ale ne vždy) první středu v měsíci od 14:30. Termíny: 10. 4., 8. 5., 5. 6.

Modlitby matek

MODLITBY MATEK

V naší farnosti se schází modlitební skupinka hnutí Modlitby matek. Skupinka s dětmi se schází v pátky v 16:00 na faře nebo v domácnosti některé z členek. Večerní skupinka se schází ve středy od 20:00 na faře zhruba každých 14 dní.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás, rády Vás uvidíme mezi sebou, můžete se přijít i jen nezávazně podívat. Rády Vám také zapůjčíme informační materiály nebo DVD. Přijít může i starší maminka, babička nebo jakákoliv žena, která chce v modlitbách dávat svoji mateřskou lásku. Pokud jsou přítomny naše děti, snažíme se je nějak hračkami zabavit, abychom se mohly modlit v aspoň relativním klidu :-)

Informace o průběhu modlitebního setkání naleznete zde: http://www.modlitbymatek.cz/modlitebni-setkani.

Kontakt: modlitbymatek@farnostcakovice.cz.

Ruzenec

ŽIVÝ RŮŽENEC

V naší farnosti hledáme členy do nové skupinky živého růžence. Členové skupinky se zavazují denně se modlit každý svůj určený růžencový desátek. Skupinka se nazývá „růže“ a měla by obsahovat dvacet osob, které se tak dohromady denně pomodlí celý růženec radostný, bolestný, slavný i světla. Více informací zde.

Schola

SCHOLA

Čakovická schola hledá nové zpěváky a hudebníky. Prosíme zájemce, aby nás kontaktovali na e-mail schola@farnostcakovice.cz.

Biblický citát na dnešní den
Koho hledáš? (Jan 20,15)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Bůh někdy používá skalpel… události, kterým nerozumíme, jsou rukama dobrotivého Boha, jenž opracovává naši duši. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz