Beránek

Fotka kostela
Noc kostelu

Aktuality

• Ve čtvrtek 31. 5. bude slavnost Těla a Krve Páně - mše svatá bude mimořádně od 18:00.
  • V neděli 3. 6. přistoupí dvě děti z naší farnosti k prvnímu sv. přijímání.
  • Během Noci kostelů navštívilo náš kostel asi 300 lidí. Velký dík všem, kteří jakkoliv přispěli k organizaci akce.
  • V sobotu 2. 6. se bude konat farní pouť do Liběšic, do Loun a na zámek Jimlín. Zde naleznete program pouti.
  • Prosíme o zapisování do lektorské služby. Je třeba, aby alespoň na jeden týden dopředu byla čtení rozebraná.
  • Po každé nedělní mši svaté zveme na farní kafe - neformální přátelské setkání na faře.
  • Zejména pro ty, kteří se pravidelně neúčastní mše svaté ve zdejším kostele, nabízíme možnost zadání trvalého příkazu na podporu farnosti. Účet u České spořitelny, a. s., má číslo 245009329/0800. Tyto dary je možné potvrdit pro daňové odečty. Za vaši podporu předem děkujeme.
  • Náboženství pro děti z 8. a vyšší třídy: pondělí 16:00 - 16:45 na faře.
  • Náboženství pro děti z 1. - 5. třídy: úterý 14:45 - 16:15 na faře.
  • V naší farnosti se schází modlitební skupinky hnutí Modlitby matek. Skupinka s dětmi se schází v domácnosti některé z nás - střídáme pátky od 10:30 a úterky od 15:30. Večerní skupinka se schází ve čtvrtek od 20:00 na faře zhruba každých 14 dní.
    Pokud máte zájem, kontaktujte nás, rády Vás uvidíme mezi sebou, můžete se přijít i jen nezávazně podívat. Rády Vám také zapůjčíme informační materiály nebo DVD. Přijít může i starší maminka, babička nebo jakákoliv žena, která chce v modlitbách dávat svoji mateřskou lásku. Pokud jsou dopoledne přítomny naše děti, snažíme se je nějak hračkami zabavit, abychom se mohly modlit v aspoň relativním klidu :-)
    Informace o průběhu modlitebního setkání naleznete zde: http://www.modlitbymatek.cz/modlitebni-setkani.
    Kontakt: modlitbymatek - zavinac - farnostcakovice.cz.

Poslední změna: 27. 5. 2018