Farnost Čakovice

Youtube kanal

BOHOSLUŽBY A PRAVIDELNÉ AKTIVITY

UVOLŇOVÁNÍ OPATŘENÍ

Podle usnesení Vlády ČR ze dne 30. 4. 2020 se budou dále uvolňovat pravidla ohledně počtu osob na bohoslužbách. Od 11. května bude možné slavit mše svaté s počtem 100 účastníků. Mezi účastníky bohoslužeb se nepočítají ti, kteří vykonávají povolání: celebrující, asistující, kostelník, zvoník, apod.
(Více zde)
Vzhledem k obvyklému počtu zájemců o mše svaté v našem kostele už není nutné se přihlašovat.

U vchodu do kostela je k dispozici dezinfekční gel na ruce. Svaté přijímání se podává pouze na ruku. Prosíme vás, abyste v kostele dodržovali předepsané rozestupy.

POŘAD BOHOSLUŽEB

Neděle8:30 - 8:50svátost smíření
Neděle9:00mše svatá včetně krátkého kázání i pro děti, online přenos bohoslužby
Úterý7:30 - 7:50příležitost ke svátosti smíření v kapli
Úterý8:00mše svatá
Čtvrtek17:00mše svatá
Čtvrtek17:45 - 18:30adorace a svátost smíření

Každý květnový čtvrtek od 16:25 bude májová pobožnost v kostele.

Možnost přijetí svátosti smíření mimo určenou dobu a svátosti nemocných prosím domlouvejte s P. Stanislawem na telefonním čísle: 737 280 624

Vzhledem k mimořádné situaci a omezením nabízíme možnost donesení Eucharistie. V případě zájmu kontaktujte pastorační asistentku Annu Steinovou: 606 805 494

Příprava na křest dospělých - v současné době se připravuje na křest šest dospělých, křest proběhne 30. 5. První setkání nových zájemců včas ohlásíme.

Příprava na křest malých dětí - zájemci se setkají v těchto termínech: 20. 5., 27. 5., 3. 6., 10. 6. Setkání budou probíhat na faře od 17 hod.
V případě zájmu kontaktujte Kateřinu Kulawiecovou na kulawiecova@seznam.cz.

Zájemci o křesťanský pohřeb svých blízkých nechť domluví termín pohřbu nejdříve s farářem a teprve potom s pohřební službou.

Pravidelné setkávání mládeže má své vlastní stránky, kde najdete podrobnější informace.

Otec Stanislaw slouží také jako farní administrátor ve Vinoři. Pravidelné bohoslužby a aktivity vinořské farnosti najdete na adrese http://www.farnost-vinor.org/.

Otec Stanislaw je také kanovníkem karlštejnské kapituly.

Přehled farních aktivit, kalendář akcí

Noc kostelů
Biblický citát na dnešní den
Pán mě vysvobodil. (2Tim 3,11)