ÚVOD BOHOSLUŽBY OHLÁŠKY AKTIVITY KALENDÁŘ FOTOGALERIE RŮZNÉ KONTAKT

Čtvrtek17:00mše svatá
Čtvrtek17:30 - 18:30adorace a svátost smíření

PRAVIDELNÉ PASTORAČNÍ AKTIVITY

• Příprava na křest dospělých - v současné době se připravuje na křest šest dospělých a jedna slečna, křest by měl proběhnout na Velikonoce 2020. První setkání nových zájemců se bude konat po Velikonocích.
  • Příprava na křest dětí (jedná se o 4 setkání s rodiči a kmotry) se podle potřeby koná ve středy od 17:00 do 18:00 na faře v Čakovicích. Nový cyklus začne 8. 1. v 17:00 a potrvá do 29. 1. Prosíme, aby se zájemci obraceli mailem na P. Stanislawa: stanislaw.gora@knez.cz
  • Zájemci o křesťanský pohřeb svých blízkých nechť domluví termín pohřbu nejdříve s farářem a teprve potom s pohřební službou.
  • Pravidelné setkávání mládeže má své vlastní stránky, kde najdete podrobnější informace.
  • Svátost smíření se koná v neděli od 8:15. Další příležitost k přijetí svátosti smíření nebo k duchovnímu rozhovoru je každý čtvrtek v boční kapli od 17:30 do 18:30 (zároveň probíhá adorace Nejsvětější svátosti v kostele) a také v úterý 7:30 - 8:00.
  • Výuka náboženství probíhá v těchto skupinách:
    • Mladší skupinka dětí (do 8 let - do započetí přípravy na 1. svaté přijímání) - Anna Steinová
      ve čtvrtky 15:30 - 16:15
    • Přípravka na svátost prvního sv. přijímání - Anna Šváchová
      ve středy 14:00 - 14:45
    • Starší skupinka (9-12 let - děti po 1. sv. přijímání) - Eva Mikitová
      ve středy 15:30 - 16:30

Kontakt na katechetky: nabozenstvi@farnostcakovice.cz

• Věci úřední – pastorační asistentka Anna Šváchová je přítomna v farní kanceláři každé úterý od 9:30 do 11:30.

• Setkání s P. Stanislawem je možné každý čtvrtek na faře mezi 16:00 a 16:50.

• Otec Stanislaw slouží také jako farní administrátor ve Vinoři. Pravidelné bohoslužby a aktivity vinořské farnosti najdete na adrese http://www.farnost-vinor.org/.
  • Otec Stanislaw je také kanovníkem karlštejnské kapituly.

Přehled farních aktivit, kalendář akcí

Biblický citát na dnešní den
Bůh je mé útočiště. (Žl 144,2)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz