Beránek

Fotka kostela
Noc kostelu

Prosby o modlitbu

Velice rádi se budeme modlit i za Vás a Vaše úmysly. Věříme, že žádná záležitost, žádná těžkost není příliš malá nebo příliš velká pro modlitbu.

Za Vaše úmysly se budou modlit dvě modlitební skupinky maminek, které se schází pravidelně po celý rok, a také modlitební tým při večerním pásmu během Noci kostelů 25. 5. od 20:30. Můžete se tohoto večera (a dalšího programu Noci kostelů) také zúčastnit a připojit se v duchu k nám a nebo se s námi spojit v modlitbě tam, kde zrovna budete. Společně vyjádříme našemu milosrdnému Bohu naši touhu po Jeho větší pomoci a ochraně. Ze srdce Vám přejeme, abyste zakusili Boží pomoc a útěchu.

Prosby o modlitbu lze zaslat e-mailem na adresu intence - zavinac - farnostcakovice.cz, případně zcela anonymně prostřednictvím formuláře níže.

Vaše prosby nebudou v kostele čteny nahlas, nebudou uváděny na žádné nástěnce ani jinak zveřejňovány mimo naše farní modlitební skupinky. Přesto prosím neuvádějte citlivé osobní údaje. Nemusíte také psát příliš mnoho podrobností. Věříme, že Bůh zná sám všechny detaily záležitostí, za které budeme prosit.

Vaše prosba o modlitbu (max. 500 znaků):

Protispamová kontrola - klikněte prosím na čtverec níže: