Farnost Čakovice

ÚVOD SVÁTOSTI AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA

FARNÍ KNIHOVNA

Vítejte v knihovně u Remigia!

Naše farní knihovna má zatím něco přes 400 titulů, které jsou uloženy ve společenské místnosti fary. V seznamu je najdete ve dvou záložkách: pro dospělé a pro děti. V záložce pro dospělé jsou ještě knihy rozdělené na odbornou nebo populárně-naučnou část a část beletrie - kratší příběhy, romány, beletrizované životopisy.

Seznam knih
Tabulka

Je možné si půjčovat v době farního kafe nebo dalších farních aktivit, stačí se zapsat do výpůjčního sešitu, který je umístěn přímo v knihovně. Výpůjční doba jsou dva měsíce, po domluvě je možné ji prodloužit. Protože je zatím většina setkávání zrušena a nedokážeme odhadnout termín jejich obnovení, obraťte se prosím ohledně vypůjčování i prodloužení na pastorační asistentku Aničku Steinovou.

Děkujeme za případné knižní dary, po jejich zpracování budou přidány do aktualizovaného seznamu.

Biblický citát na dnešní den
Snažte se, abyste byli před Pánem bez úhony v pokoji. (2 Petr 3,14)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Mějme důvěru, protože ti, kdo očekávají Ježíše Krista, nebudou zklamáni. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz