ÚVOD BOHOSLUŽBY OHLÁŠKY AKTIVITY KALENDÁŘ FOTOGALERIE RŮZNÉ KONTAKT
Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka

FARNÍ OHLÁŠKY

Oznámení na 2. neděli v mezidobí - 19. ledna

• V pondělí 20. 1. od 19:00 srdečně zveme na druhou přednášku PhDr. Michala Arnota „Kořeny Evropské kultury“, tentokrát na téma judaismus.
  • V úterý 21. 1. srdečně zveme na sekání mužů na faře. Začátek je v 19:30.
  • Stále jsou ještě volná místa na pouť do Medjugorje ve dnech 1. – 6. května.
  • Je ještě pár volných míst na farní zájezd do Gruzie ve dnech 13. – 25. září s duchovním doprovodem P. Stanislawa. Cena bude cca 18.000 – 21.000 Kč.

Oznámení na neděli Křtu Páně - 12. ledna

• Dnešním dnem končí doba vánoční.
  • Srdečně zveme na první setkání série přednášek „Kořeny Evropské kultury“ v pondělí 13. 1. od 19:00, které se budou konat na zámku v Čakovicích. Podrobnější informace na letácích na nástěnkách a v časopise Remigius.
  • V úterý 14. 1. proběhne první setkání Biblických hodin s P. Stanislawem na faře v 19:00.
  • Ve středu 15. 1. od 19:00 se koná na faře společné setkání členů pastorační a ekonomické rady farnosti.
  • V sobotu 18. 1. srdečně zveme na Ples farnosti a KDU-ČSL. K dispozici budou i lístky do tomboly, případné zájemce o dar do tomboly rádi přivítáme.

Oznámení na 2. neděli po Narození Páně - 5. ledna

• Moc děkujeme všem, kteří s čímkoli pomohli v průběhu vánočních svátků.
  • Srdečně zveme na zítřejší mši svatou u Slavnosti Zjevení Páně, která se bude konat v 18:00 v našem kostele.
  • Opět zveme na úterní mše svaté, obzvlášť maminky s dětmi a seniory. Mše svatá se koná v 8:00 a od 7:30 je příležitost ke svátosti smíření v kapli.
  • V úterý 7. 1. od 15:00 zveme na další setkání seniorů na faře.
  • Ve středu 8. 1. začne nový kurz přípravy rodičů na křest dětí od 17:00 na faře.
  • Ve čtvrtek 9. 1. se uskuteční první setkání ohledně grantu na komunitní centrum. Prosím o modlitbu za Boží požehnání pro tento projekt.
  • V sobotu 11. 1. od 9:00 bude ve Vinoři probíhat duchovní obnova pro manželské páry od 9:00 do 15:30. Jsou ještě stále volná místa, kdo by chtěl, ať se přihlásí u P. Stanislawa.
  • Je možné se hlásit na pouť do Medjugorje a na pouť Gruzie, bližší info bude na letácích.

Oznámení na vánoční období - 22. - 29. prosince

• Všechny ohlášky ohledně termínů vánočních bohoslužeb najdete na letáčku na nástěnkách a na našem webu.
  • Dnes ve 17:00 Vás zveme na koncert Cameraty v našem kostele.
  • V úterý 24. 12. na Štědrý den Vás zveme na koncert České mše Vánoční J. J. Ryby.
  • Betlémské světlo budou v kostele skauti rozdávat na Štědrý den od 14:00 do 14:30 a po koncertě až do 16:00.
  • Půlnoční bohoslužby na Štědrý den budou v 16:00 a ve 21:30.
  • V pátek 27. 12. bude v kostele od 18:00 bohoslužba s žehnáním vína a od 18:30 na zámku degustace vín pro přihlášené. Přihlašujte se prosíme na našem webu zde.
  • V neděli 29. 12. slavíme svátek Svaté Rodiny. V průběhu mše svaté se bude konat obnova manželských slibů.
  • V úterý 31. 12. Vás zveme v 16:00 na děkovnou mši svatou za uplynulý občanský rok a o půlnoci na mši svatou do kaple, kde si budeme vyprošovat milosti do nového roku.
  • Ve středu 1. 1. bude v 9:00 mše svatá ke cti Matky Boží Panny Marie.
  • Jak jsme již informovali, zveme na duchovní obnovu pro manželské páry 11. 1., která se koná od 9:00 ve Vinoři. Počet je omezený, ale místa stále jsou. V případě zájmu se prosíme zapište na arch vzadu v kostele.
  • Všem přejeme požehnané a milostiplné vánoční svátky!

Biblický citát na dnešní den
Bůh je mé útočiště. (Žl 144,2)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Kdy je v duši opravdová láska? Tehdy, když je v ní trpělivost a mírnost. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz