ÚVOD BOHOSLUŽBY OHLÁŠKY AKTIVITY KALENDÁŘ FOTOGALERIE RŮZNÉ KONTAKT
Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka
Panelova diskuze

Reportáž Jana Spilky o panelové diskuzi na téma "Jak Čakovice ke svatému Remigiu přišly", která proběhla v rámci oslav Čakovického posvícení 5. 10. 2019.

Rozhovor na Youtube

Rozhovor s P. Stanislawem, který zpracoval Jan Spilka pro kanál MČ Praha Čakovice: 1. část a 2. část.

Článek Mešní oslava sv. Remigia v souvislosti se zasvěcením kostela v Praze-Čakovicích, který pro nás napsal Mgr. Jiří Kozina, Ph.D.

Video

Reportáž ze Sousedského třeboradického adventu 2018 z kanálu MČ Praha Čakovice - jsou tam také záběry z bohoslužby slova, kterou sloužil P. Stanislaw s hudebním doprovodem naší scholy.

Rozhovor

Rozhovor s P. Stanislawem, který vyšel v časopise U nás v Čakovicích (děkujeme redakci za laskavé svolení).

Kázání P. Stanislawa z Katolické charismatické konference 2007 - ke stažení a k poslechu na stránkách TV-MIS.cz.

Zvukový záznam z večerní adorace při Noci kostelů 2015. (Soubor někdy nejde v prohlížeči přehrát, ale jde stáhnout. Má 78 MB.)

Biblický citát na dnešní den
Buď veleben, Bože! (1Kron 29,10)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Není mocnější síly než ta, kterou Pán táhne srdce k sobě. Nejsme-li připoutáni, naše duše spěchá přímo do Boží náruče. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz