ÚVOD BOHOSLUŽBY OHLÁŠKY AKTIVITY KALENDÁŘ FOTOGALERIE RŮZNÉ KONTAKT
Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka
Rozhovor na Youtube

Rozhovor s P. Stanislawem, který zpracoval Jan Spilka pro kanál MČ Praha Čakovice: 1. část a 2. část.

Článek Mešní oslava sv. Remigia v souvislosti se zasvěcením kostela v Praze-Čakovicích, který pro nás napsal Mgr. Jiří Kozina, Ph.D.

Video

Reportáž ze Sousedského třeboradického adventu 2018 z kanálu MČ Praha Čakovice - jsou tam také záběry z bohoslužby slova, kterou sloužil P. Stanislaw s hudebním doprovodem naší scholy.

Rozhovor

Rozhovor s P. Stanislawem, který vyšel v časopise U nás v Čakovicích (děkujeme redakci za laskavé svolení).

Kázání P. Stanislawa z Katolické charismatické konference 2007 - ke stažení a k poslechu na stránkách TV-MIS.cz.

Zvukový záznam z večerní adorace při Noci kostelů 2015. (Soubor někdy nejde v prohlížeči přehrát, ale jde stáhnout. Má 78 MB.)

Biblický citát na dnešní den
Jdi v pokoji. (Lk7,50)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Kříž je praporem vítězství a symbolem vzkříšení. Ježíš Kristus je náš život; měli bychom toužit po tom, aby jej poznali všichni lidé. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz