ÚVOD BOHOSLUŽBY OHLÁŠKY AKTIVITY KALENDÁŘ FOTOGALERIE RŮZNÉ KONTAKT
Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka

Reportáž ze Sousedského třeboradického adventu 2018 z kanálu MČ Praha Čakovice - jsou tam také záběry z bohoslužby slova, kterou sloužil P. Stanislaw s hudebním doprovodem naší scholy.

Rozhovor s P. Stanislawem, který vyšel v časopise U nás v Čakovicích (děkujeme redakci za laskavé svolení).
Rozhovor

Kázání P. Stanislawa z Katolické charismatické konference 2007 - ke stažení a k poslechu na stránkách TV-MIS.cz.

Reportáž o Noci kostelů 2018 v naší farnosti:

Nahrávka z modlitebního večera během Noci kostelů 2018:

Nahrávka z modlitebního večera na téma Boží milosrdenství při Noci kostelů 2016:

Zvukový záznam z večerní adorace při Noci kostelů 2015. (Soubor někdy nejde v prohlížeči přehrát, ale jde stáhnout. Má 78 MB.)

Biblický citát na dnešní den
Odpouštějí se ti hříchy. (Mk 2,5)

Myšlenka na den: Kdo nemá opravdovou lásku, vždy nalezne dost přirozených důvodů k remcání. Kdo má však opravdovou duchovní lásku, vždy nalezne důvody k soucitu a k omlouvání druhých. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz