Farnost Čakovice

ÚVOD SVÁTOSTI AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA

REPORTÁŽ O POSVÍCENÍ 3. 10. 2020

Videoreportáž pana Jana Spilky o posvícení našeho kostela, které se konalo 3. 10. 2020.

REPORTÁŽ O NOCI KOSTELŮ 2020

Videoreportáž pana Jana Spilky o Noci kostelů 2020 v naší farnosti.

YOUTUBE KANÁL NAŠÍ FARNOSTI

Byl zprovozněn Youtube kanál naší farnosti, na kterém probíhaly mimojiné živé přenosy bohoslužeb.

P. Stanislaw také vřele doporučuje nabídku filmů s křesťanskou tématikou na webu Net for God.

Přednáška PhDr. Arnota

Upoutávka Jana Spilky na cyklus přednášek PhDr. Michala Arnota s názvem "Kořeny evropské kultury", který pořádá naše městská část spolu s naší farností.

Betlem

Reportáž Jana Spilky o požehnání nového čakovického betlému z keramického ateliéru Střípek. Betlém stojí od 22. 12. u našeho kostela.

Rozhovor

Adventní článek "Čekání, či očekávání?", který vyšel P. Stanislawovi v Letňanských listech (stejný text vyšel také v časopise naší městské části).

Panelova diskuze

Reportáž Jana Spilky o panelové diskuzi na téma "Jak Čakovice ke svatému Remigiu přišly", která proběhla v rámci oslav Čakovického posvícení 5. 10. 2019.

Rozhovor na Youtube

Rozhovor s P. Stanislawem, který zpracoval Jan Spilka pro kanál MČ Praha Čakovice: 1. část a 2. část.

Článek Mešní oslava sv. Remigia v souvislosti se zasvěcením kostela v Praze-Čakovicích, který pro nás napsal Mgr. Jiří Kozina, Ph.D.

Video

Reportáž ze Sousedského třeboradického adventu 2018 z kanálu MČ Praha Čakovice - jsou tam také záběry z bohoslužby slova, kterou sloužil P. Stanislaw s hudebním doprovodem naší scholy.

Rozhovor

Rozhovor s P. Stanislawem, který vyšel v časopise U nás v Čakovicích (děkujeme redakci za laskavé svolení).

Kázání P. Stanislawa z Katolické charismatické konference 2007 - ke stažení a k poslechu na stránkách TV-MIS.cz.

Zvukový záznam z večerní adorace při Noci kostelů 2015. (Soubor někdy nejde v prohlížeči přehrát, ale jde stáhnout. Má 78 MB.)

Biblický citát na dnešní den
Snažte se, abyste byli před Pánem bez úhony v pokoji. (2 Petr 3,14)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Mějme důvěru, protože ti, kdo očekávají Ježíše Krista, nebudou zklamáni. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz