Farnost Čakovice

ÚVOD SVÁTOSTI AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA
Eucharistie

SVÁTOSTI V NAŠÍ FARNOSTI

Na této stránce píšeme o udílení svátostí v naší farnosti. Pokud hledáte spíš obecné a širší informace o svátostech v katolické církvi, naleznete je zde.

Možnost přijetí svátosti smíření mimo určenou dobu a svátosti nemocných prosím domlouvejte s P. Stanislawem na telefonním čísle: 737 280 624

Příprava na křest dospělých - dospělým, kteří mají zájem o přijetí svátosti křtu či přijetí (první) svátosti eucharistie, se nabízí od září 2020 setkávání ve čtvrtek od 19 hod. na faře. Přihlašování u P. Stanislawa na adrese stanislaw.gora@knez.cz

Příprava na svátost biřmování - od 14. 1. 2021 se každých 14 dní bude konat příprava na svátost biřmování a nebo obnova svátosti biřmování. Zájemci se přihlašují u Anny Steinové - kancelar@farnostcakovice.cz

Příprava na křest malých dětí - V případě zájmu kontaktujte Kateřinu Kulawiecovou na kulawiecova@seznam.cz. První ze čtyř setkání začne 30. 9. 2020.

Zájemci o křesťanský pohřeb svých blízkých nechť domluví termín pohřbu nejdříve s farářem a teprve potom s pohřební službou.

Pořad bohoslužeb naleznete na zvláštní stránce.

Otec Stanislaw slouží také jako farní administrátor ve Vinoři. Pravidelné bohoslužby a aktivity vinořské farnosti najdete na adrese http://www.farnost-vinor.org/.

SLUŽEBNÍCI EUCHARISTIE

Anna Šváchová Anna Steinová

Naše pastorační asistentka Anna Steinová a také naše farnice Anna Šváchová nabízejí službu donášení svatého přijímání k zájemcům domů. Služba je určena všem, kteří se z důvodu nemoci, stáří či z jiných důvodů (např. péče o nemocného) nemohou zúčastnit slavení eucharistie v kostele.

V případě zájmu je prosím kontaktujte na telefonních číslech:
Anna Steinová – 606 805 494
Anna Šváchová – 723 758 797

Také nabízejí možnost donést nákup, doprovod k lékaři, návštěvu, společnou modlitbu, četbu a vše, co by Vás potěšilo a pomohlo.

Biblický citát na dnešní den
Snažte se, abyste byli před Pánem bez úhony v pokoji. (2 Petr 3,14)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Mějme důvěru, protože ti, kdo očekávají Ježíše Krista, nebudou zklamáni. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz