Mše svatá - Třeboradický advent

MŠE SVATÁ - TŘEBORADICKÝ ADVENT

Termín(y) konání: 19. 12. 13:00

P. Stanislaw bude sloužit mši svatou na 4. adventní neděli v rámci Sousedského třeboradického adventu 19. 12. 2021 od 13:00, tradičně u třeboradického kostela Nanebevzetí Panny Marie. Všechny srdečně zveme.

Synoda
Roráty

Myšlenka na den: Jako je rovná čára nejkratší vzdáleností mezi dvěma body, tak vychází z našeho srdce správný úmysl, a aniž by se zdržoval u druhotných věcí, míří přímo k Bohu. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz