Exodus 90 - duchovní cesta pro muže

EXODUS 90 - DUCHOVNÍ CESTA PRO MUŽE

Termín(y) konání: Žádné termíny nebyly nalezeny

Milí muži, bratři,

zvu vás na 90 denní duchovní cestu Exodus 90.

Začínáme 17.1., cestu zakončíme o Velikonocích.

Je to náročná cesta, ale může proměnit váš život. Stejně, jako proměnila a stále proměňuje ten můj, když jsem ji loni spolu s některými z vás absolvoval.

Bližší informace naleznete na webových stránkách exodus90.cz, exodus90.com, na přiloženém plakátku, nebo přímo u mě.

Přeji hojnost dobra pro vás i pro vaše blízké.

Tonda Škoch

Satalice

antonin.skoch@seznam.cz

SynodaRok rodiny