ÚVOD AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA PŘIHLÁSIT

VEČERY CHVAL ONLINE

Termín(y) konání: 8. 3. 20:30, 22. 3. 20:30

Technické detaily připojení

Použijeme platformu Zoom, v počítači by mělo stačit kliknout na následující odkaz (stejný, jako pro online setkání nad Biblí):

Pokud nemáte již zoom nainstalovaný, vyzve vás to k instalaci. Instalace je s výhodou, ale mělo by to fungovat i bez instalace, přímo v prohlížeči. V tom případě klikněte na "join from browser". Vyzve vás to k zadání vašeho jména. Následně klikněte na tlačítko: "join with computer audio". Pokud máte kameru, tak se vám asi zapne sama.
Měli byste se dostat do "virtuální místnosti" a vidět ostatní účastníky. Dole jsou ikony na zapínání/vypínání kamery a zapínání/vypínání mikrofonu. Pokud nemluvíte, doporučuji mít mikrofon vypnutý a zapínat pouze na vaše sdělení.

Kdo nemá možnost propojení přes počítač, lze se k setkání připojit i pomocí telefonu, zatelefonováním na jedno z následujících telefonních čísel: 5 3889 0161, 2 2888 2388, 2 3901 8272. Po zavolání budete vyzváni (anglicky) k zadání Meeting ID. Zadejte číslo 818 0953 0972 a stiskněte #. Následně zadejte číslo (Passcode) 179837 a stiskněte #.
Pokud máte bezplatný telefonní tarif, volání bude bezplatné, jinak je placené dle vašeho tarifu.

Kdyby Vás to někde vyzvalo k zadání Meeting ID a Passcode, tak jsou následující (stejné každý týden):
Meeting ID: 818 0953 0972
Passcode: 179837

Kontakt: Antonín Škoch, antonin.skoch@seznam.cz, tel. 605 72 33 84.

Těšíme se na setkání.

Postní kapky

Inspirace pro postní dobu

Myšlenka na den: Příprava na věčnost tkví v ukotvení celé naší bytosti v Bohu: mysl, vůle, srdce i tělo – všechno pro Krista, v něm a s ním. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz