Misijní koláč

MISIJNÍ KOLÁČ

Termín(y) konání: Žádné termíny nebyly nalezeny

Hostem bude Luboš Hajas, který vede organizaci Likvidace lepry. Po mši bude od 10:00 prodej koláče, který napečete a přinesete k prodeji nebo který si budete moci koupit. Od 10:30 bude následovat přednáška o Likvidaci lepry. Všechny dobrovolné finanční příspěvky budou odevzdány na podporu činnosti organizace, která pomáhá lidem s malomocentvím a v boji proti této nemoci.

Děkuji za Vaši účast. Anna Steinová, ředitelka Farní charity

Myšlenka na den: Nikdo nebude trpět víc než ten, kdo nechce vůbec trpět. Nikdo nebude blaženější než ten, kdo se dovede rozumně umrtvovat. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz