Brigáda na hřbitově

BRIGÁDA NA HŘBITOVĚ

Termín(y) konání: Žádné termíny nebyly nalezeny

Všechny, kteří mají kapacitu přijít pomoci s úklidem čakovického hřbitova, který je ve správě čakovické farnosti, zveme tuto sobotu od 9 hod. Potřebujete pouze pracovní rukavice. Děkujeme za Váš čas a chuť pomoci. Sraz na hřbitově. Časově dle Vašich možností.

Myšlenka na den: Nikdo nebude trpět víc než ten, kdo nechce vůbec trpět. Nikdo nebude blaženější než ten, kdo se dovede rozumně umrtvovat. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz