Farní Charita Čakovice

ÚVOD AKTUÁLNĚ ZPRÁVY CO NABÍZÍME CO POPTÁVÁME CHCI SE ZAPOJIT O NÁS FARNOST

CO POPTÁVÁME

Všem dárcům moc děkujeme! Prosíme zejména o dary uvedené níže.

AKTUÁLNĚ

Dětskou postel

Dámské kalhoty, legíny vel. 40 s vyšším pasem

Talíře, kovovou mísu a hrnec

Trvanlivé potraviny

Pánskou a dámskou kosmetiku - sprchový gel, šampon, žiletky na holení

FARNÍ CHARITA ČAKOVICE - STÁLE POPTÁVÁME

Finanční dary

QR kód Bankovní spojení:
Číslo účtu: 5814900369 / 0800
Zpráva pro příjemce: charita

Děkujeme za Vaši štědrost. Rádi Vám vystavíme potvrzení o daru pro Charitu. Prosíme, kontaktujte pastorační asistentku na kancelar@farnostcakovice.cz (potřebujeme zaslat jméno a adresu dárce).

Přispět je možné také vhozením peněz do charitní kasičky v kostele.

Hmotné dary

Stále vybíráme oblečení (čisté, nepoškozené, mužské, ženské, dětské), domácí potřeby, hygienické věci (sprchové gely, šampony, mýdla, prací prášky a aviváže), pleny, povlečení, spacáky.

Dobrovolnickou pomoc

Způsobů, jak se můžete u nás zapojit, je mnoho. Uvítáme každého pomocníka, samozřejmě i z "lidu nekostelního" :) Více informací najdete na stránce Chci se zapojit.

SBÍRKA CHARITY ČR PRO ČESKO

Charita Česká republika stále pokračuje ve Sbírce pro Česko: Na vlně pomoci proti bezmoci!

"Už na jaře se v naší zemi vzedmula vlna solidarity s lidmi, kteří se ocitli ze dne na den v obtížné situaci. Charita je zároveň hybatelem i součástí této vlny. Reagujeme na vývoj situace, organizujeme pomoc, informujeme a jsme tam, kde je potřeba. Pomáháme nacházet cestu a vracíme bezradným jistotu, ale nedokázali bychom to bez vašeho přispění. Děkujeme proto všem, kteří nejsou lhostejní a uvědomují si, že nyní je třeba táhnout za jeden provaz. Apeluje na to i nejnovější výzva nevládních organizací občanům ČR ke koronaviru nazvaná výstižně Nekašlejme na druhé!, k níž jsme se jako organizace připojili. Budeme rádi, když jí věnujete pozornost, protože jen pokud budeme vnímaví k lidem, kteří si nevědí rady nebo potřebují pomoc, zamyslíme se nad tím, čím můžeme ostatním prospět, a hlavně jen pokud budeme sami dodržovat základní preventivní opatření, můžeme nynější krizovou situaci zvládnout."

Číslo sbírkového účtu: 44665522/0800 VS: 90619
jednorázová DMS ve tvaru CHARITAPOMOC 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777
trvalá DMS ve tvaru TRV CHARITAPOMOC 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777

Další informace: web Charity ČR