Farní Charita Čakovice

ÚVOD AKTUÁLNĚ ZPRÁVY CO NABÍZÍME CO POPTÁVÁME CHCI SE ZAPOJIT O NÁS FARNOST

CO NABÍZÍME

Komu a jak pomáháme?

Naše pomoc je určena zejména seniorům, nemocným, lidem bez domova, rodinám v tíživé finanční situaci nebo rodinám s více dětmi. Můžeme se finančně podílet na nákladné léčbě dlouhodobě nemocných, zakoupit kompenzační pomůcky, poskytnout oblečení nebo domácí potřeby, alespoň částečně uhradit kroužky pro děti ze znevýhodněných nebo vícečetných rodin. Lidem bez domova můžeme jednou měsíčně financovat nákup menšího balíčku potravin, nabízíme čisté oblečení a nasměrujeme je na organizace poskytující komplexní služby. Neposkytujeme jim ale peníze v hotovosti.

Přiložený dokument

AKTUÁLNĚ ZDARMA NABÍZÍME

Dětskou autosedačku

Dětskou židličku plastovou

Dětskou postýlku

Dětské prkýnko na WC

Odsávačku mateřského mléka

Ohřívačku mléka

Sterilizátor do mikrovlnky

Podložku pod miminko na přebalovací stůl

Vaničku a lehátko do vany

Oblečení pro miminka i větší děti

K vyzvednutí po domluvě na faře v Čakovicích. Pro zájemce pošlu fotku vybrané věci.

Kontakt Anna Steinová: 606 805 494

Volejte prosím nebo pište sms během dopoledne nejpozději do 15 hod. během pracovního týdne.

Kontakt:

Farní Charita Čakovice
Nám. 25. března 3/17, 196 00 Praha 9 - Čakovice  (více zde)

Daránek