Farní Charita Čakovice

ÚVOD AKTUÁLNĚ ZPRÁVY O ČINNOSTI CO NABÍZÍME CO POPTÁVÁME CHCI SE ZAPOJIT O NÁS FARNOST
Hledáme studentské dobrovolníky

HLEDÁME STUDENTSKÉ DOBROVOLNÍKY

Jsi středoškolský student nebo studentka a bydlíš v Čakovicích či blízkém okolí?
Připadá Ti, že pomáhat druhým má smysl?
Zajímá Tě, jak funguje neziskovka?
Máš týdně hoďku či dvě čas, který bys rád/a nějak smysluplně využil/a?

Ozvi se nám během října či listopadu a společně vymyslíme, jak se do fungování místní Farní charity můžeš zapojit.

• Co Farní charita dělá a s čím bys mohl/a pomoci?
  • Příprava balíčku pro lidi bez domova
  • Organizace setkání pro seniory a přednášek pro veřejnost
  • Doučování dětí
  • Každodenní administrativa spojená s chodem organizace

Díky a těšíme se na setkání!
Kontakt: Pavla Štefanová, email.: pavla.pijanova@seznam.cz nebo Anna Steinová, email: anna.steinova@seznam.cz

Requiem za zemřelé

REQUIEM ZA ZEMŘELÉ

Zveme Vás do charitního kostela sv. Kajetána v Praze 1 (Malá strana, Nerudova 22) na Requiem za zemřelé. Mše svatá bude sloužena za zemřelé klienty, přátele a dobrodince Charity. Termín je v den památky věrných zesnulých – v úterý 2.11.2021, v 17 hodin.

Přivítání

PŘIVÍTÁNÍ

Milí přátelé,
ráda bych Vás přivítala na stránkách Farní charity Čakovice. Byla bych ráda, abyste zde nalezli informace o činnosti Farní charity, o tom, komu a jak jsme pomohli nebo pomáháme.

Doufám, že zde naleznete i informace v případě, že pomoc sami nebo někdo z Vašich blízkých potřebuje. Neváhejte se na nás obrátit. Pokud sami nedokážeme pomoci, hledáme vždy nějakou alternativu (např. kontakty na organizace zabývající se pouze danou problematikou).

Pokud se chcete připojit, jste vítáni. Tato doba neumožňuje osobní setkávání, a tak i dobrovolníci se nyní nepotkávají. Hned jak to bude možné, Vás rádi mezi sebe přivítáme.

Pokud Vám zde nějaké informace nebo nabídka pomoci chybí, prosím obraťte se na mě.

Za tým dobrovolníků
Anna Steinová
ředitelka Farní charity Čakovice

Kontakt:

Farní Charita Čakovice
Nám. 25. března 3/17, 196 00 Praha 9 - Čakovice  (více zde)

Pomoc pro Moravu
Daránek