Farní Charita Čakovice

ÚVOD AKTUÁLNĚ ZPRÁVY CO NABÍZÍME CO POPTÁVÁME CHCI SE ZAPOJIT O NÁS FARNOST PŘIHLÁSIT

PODĚKOVÁNÍ ZDRAVOTNÍKŮM

Chcete osobně poděkovat zdravotníkům?
Tento týden můžete vytvořit srdečný balíček pro superhrdinu zdravotníka s vaším osobním vzkazem, poděkováním, do něj můžete vložit balenou čokoládu, energetickou sušenku, čaj, kávu, něco ostřejšího, něco voňavého, cokoliv zabaleného co pohladí, dodá sílu, potěší, pomůže táhnout v první linii za všechny dál.
Sbírka balíčků pro zdravotníka bude probíhat každodenně od úterý 2. 3. do neděle 7. 3. v čase 9-17 před vchodem do Centra Mariapoli ve Vinoři, kde bude pod stříškou umístěn box s nápisem Balíček pro zdravotníka, branka v určeném čase zůstane otevřená.
Na pondělí 8. 3. je zajištěn odvoz balíčků do motolské nemocnice.
Děkujeme za osobní maličkosti, které nepochybně povzbudí.
Bližší informace najdete zde

PŘIVÍTÁNÍ

Milí přátelé,

vítáme vás na novém webu Farní charity Čakovice. Obsah budeme ještě průběžně doplňovat. Děkujeme za zájem o naši charitu!

Kontakt:

Farní Charita Čakovice
Nám. 25. března 3/17, 196 00 Praha 9 - Čakovice  (více zde)

Tříkrálová sbírka