PŘEVZETÍ ČAKOVICKÉHO HŘBITOVA

Poslední změna 7. 9. 2021 20:19

od 1. 6. 2021 jsme převzali správu čakovického hřbitova.

Nyní se poplatky naplatí panu Vaňákovi, vše nám pomáhá vyřizovat farnice paní Kinga Jiskra.  Změny a informace poskytujeme na mailu hrbitov@farnostcakovice.cz

Rádi bychom změnili vzhled hřbitova. Upravili zeleň, na jaře nechali odstranit hnízda ptáků, zvýšili úklid hřbitova, nechali odstranit staré věci z nezaplacených hrobů, označili volné hroby, nainstalovali nové informační tabule, lépe umístili kontejner na odpad, natřeli vstupy na hřbitov. Brzy vytvoříme harmonogram prací a uveřejníme podzimní brigádu.

Na hřbitově je pochovaný mimo jiné i mons. Antonín Bradna, jehož 100. výročí od narození si připomeneme v roce 2022.

Myšlenka na den: Nikdo nebude trpět víc než ten, kdo nechce vůbec trpět. Nikdo nebude blaženější než ten, kdo se dovede rozumně umrtvovat. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz