V ÚTERÝ 18. 5. SE RUŠÍ MŠE SVATÁ.

Z důvodu účasti na pohřbu a nepřítomnosti P. Stanislawa se ruší ranní mše svatá v úterý v 8 hod.

Brigáda v Drastech

BRIGÁDA V DRASTECH

Sestry bosé karmelitky staví klášter – PŘIDEJME SE!

V blízkém sousedství naší čakovické farnosti vzniká nový klášter bosých karmelitek Karmel sv. Josefa v Drastech. Máme milou příležitost se jako farnost zapojit a pomoci tak sestrám v jejich neobyčejném úkolu. (Pokračování v detailu)

Výročí P. Stanislawa

VÝROČÍ P. STANISLAWA

Ve čtvrtek 13. 5., na památku Panny Marie Fatimské, slaví P. Stanislaw výročí svého kněžského svěcení. Gratulujeme mu, děkujeme za jeho požehnanou službu a prosíme také o modlitbu za něj.

Setkávání maminek

SETKÁVÁNÍ MAMINEK

Setkávání maminek s malými dětmi probíhá nepravidelně v úterý dopoledne, při hezkém počasí na farní zahradě. Kontaktní osoba Markéta - 723 546 600.

Pozvání - pobytový farní tábor pro děti

POZVÁNÍ - POBYTOVÝ FARNÍ TÁBOR PRO DĚTI

Srdečně zveme děti z našich farností na první farní tábor, který se - jak pevně věříme - bude moci uskutečnit v termínu 18. - 24. 7. 2021. Detail viz letáček v příloze. Místo je ještě v jednání, zatím prosíme, aby zájemci dali o sobě vědět a rezervovali si termín.

Tábor je určen pro děti přibližně ve věku 9-13 let, ale otevřený i mladším či starším, kteří se chtějí přidat. Zároveň je otevřený i kamarádům, spolužákům, zájemcům z dalších okolních farností nebo i těm, kteří do kostela nechodí!

Informace o hospodaření v Pražské arcidiecézi

INFORMACE O HOSPODAŘENÍ V PRAŽSKÉ ARCIDIECÉZI

Sdílíme leták Arcidiecéze pražské o hospodaření a výhledu na léta 2021 - 2025.

Biřmování - příprava a obnova této svátosti od 5. 10. 2021

BIŘMOVÁNÍ - PŘÍPRAVA A OBNOVA TÉTO SVÁTOSTI OD 5. 10. 2021

Komu vlastně věřím? A jak se to projevuje v mém životě? Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu křesťanské dospělosti k přijetí nebo obnovení SVÁTOSTI BIŘMOVÁNÍ.

(Pro pokračování klikněte na detail příspěvku)

Pravidla pro bohoslužby od 26.4.2021

PRAVIDLA PRO BOHOSLUŽBY OD 26.4.2021

Na základě dopisu z pražského Arcibiskupství se ruší omezení počtu účastníků bohoslužeb v kostele, tudíž rušíme tabulku k zápisu na bohoslužby. Je ovšem potřeba i nadále dodržovat rozestupy a hygienická opatření. Detailní info v těle příspěvku.

Detail příspěvku

Pozvání - příměstský farní tábor pro děti

POZVÁNÍ - PŘÍMĚSTSKÝ FARNÍ TÁBOR PRO DĚTI

Srdečně zveme děti ve věku 7-11 let na farní příměstský tábor, který proběhne v termínu 23.8.-27.8.2021 na faře ve Vinoři (centrum Betlém). Bližší informace a přihlášení u Zdeňky Vitámvásové: zdenka.p@seznam.cz

Velikonoční online koncert

VELIKONOČNÍ ONLINE KONCERT

Farnost Čakovice a Městská část Praha - Čakovice Vás srdečně zvou na sledování záznamu Velikonočního koncertu z kostela sv. Remigia. Koncertem byla zahájena přípravu projektu Varhany pro Čakovice, v rámci kterého budeme v průběhu následujících let realizovat obnovu varhan a již brzy přineseme v místním tisku podrobnější informace.

Koncert můžete shlédnout na youtube kanále farnosti Čakovice na tomto odkazu: https://youtu.be/xGh7vo-C8UM

Výzva k modlitbě růžence

VÝZVA K MODLITBĚ RŮŽENCE

7. října 2020 se v Olomouci konalo jednání Stálé rady ČBK. Její členové vyzývají věřící, aby se modlili růženec za ukončení pandemie COVID-19. Text výzvy naleznete v detailu příspěvku.

Detail příspěvku

Myšlenka na den: Víra je ukryta v srdci. Nelze ji spatřit, nelze se jí dotknout, ale její ovoce není skryto. Podle skutků se pozná ovoce srdce. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz