ÚVOD AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA

Velikonoční online koncert

VELIKONOČNÍ ONLINE KONCERT

Farnost Čakovice a Městská část Praha - Čakovice Vás srdečně zvou na sledování záznamu Velikonočního koncertu z kostela sv. Remigia. Koncertem byla zahájena přípravu projektu Varhany pro Čakovice, v rámci kterého budeme v průběhu následujících let realizovat obnovu varhan a již brzy přineseme v místním tisku podrobnější informace.

Koncert můžete shlédnout na youtube kanále farnosti Čakovice na tomto odkazu: https://youtu.be/xGh7vo-C8UM

Biřmování - příprava a obnova této svátosti od 5. 10. 2021

BIŘMOVÁNÍ - PŘÍPRAVA A OBNOVA TÉTO SVÁTOSTI OD 5. 10. 2021

Komu vlastně věřím? A jak se to projevuje v mém životě? Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu křesťanské dospělosti k přijetí nebo obnovení SVÁTOSTI BIŘMOVÁNÍ.

(Pro pokračování klikněte na detail příspěvku)

Sčítání lidu 2021

SČÍTÁNÍ LIDU 2021

Zveřejňujeme prosbu našich biskupů ke sčítání lidu - viz obrázek.

Výzva biskupů ke sčítání lidu 2021

Bratři a sestry,

27. března 2021 začne sčítání lidu, které bylo naposledy před deseti lety. Tak jako minule, i tentokrát bude odpověď na otázku příslušnosti k náboženské víře a příslušnosti k církvi dobrovolná. (Pro pokračování klikněte na detail)

Detail příspěvku

Pozvání - farní tábor pro děti

POZVÁNÍ - FARNÍ TÁBOR PRO DĚTI

Srdečně zveme děti z našich farností na první farní tábor, který se - jak pevně věříme - bude moci uskutečnit v termínu 18. - 24. 7. 2021. Detail viz letáček v příloze. Místo je ještě v jednání, zatím prosíme, aby zájemci dali o sobě vědět a rezervovali si termín.

Tábor je určen pro děti přibližně ve věku 9-13 let, ale otevřený i mladším či starším, kteří se chtějí přidat. Zároveň je otevřený i kamarádům, spolužákům, zájemcům z dalších okolních farností nebo i těm, kteří do kostela nechodí!

PROSBA - DŮM PRO ADÉLKU

Milí přátelé, prosíme o vaši pomoc:
Rodina z vinořské farnosti hledá dům k pronájmu jako chráněné bydlení pro duševně postiženou dceru. Poptávají dům se zahradou o velikosti alespoň 4+1, ideálně v oblasti Prahy 9, 3, 8, klidnější místo v soukromí s možností procházek do lesa v okolí. Nájemné nejlépe do cca 25 tisíc měsíčně, ale není rozhodující.
Kontakt: adelka@farnostcakovice.cz
Předem velice děkujeme za pomoc!

Výzva k modlitbě růžence

VÝZVA K MODLITBĚ RŮŽENCE

7. října 2020 se v Olomouci konalo jednání Stálé rady ČBK. Její členové vyzývají věřící, aby se modlili růženec za ukončení pandemie COVID-19. Text výzvy naleznete v detailu příspěvku.

Detail příspěvku

Myšlenka na den: Projevy lásky k bližním jsou čtyři: 1. Smýšlet o všech dobře. 2. Přát všem dobro. 3. Mluvit o všech dobře. 4. Prokazovat všem dobro. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz