ÚVOD AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA PŘIHLÁSIT

PSALI O NÁS

Vánoční poselství P. Stanislawa 2020

VÁNOČNÍ POSELSTVÍ P. STANISLAWA 2020

Vánoční poselství P. Stanislawa natočené panem J. Spilkou 21. 12. 2020.

Rozhovor s P. Stanislawem

ROZHOVOR S P. STANISLAWEM

Rozhovor s P. Stanislawem, který vyšel v časopise U nás v Čakovicích (děkujeme redakci za laskavé svolení).

ČLÁNEK O SV. REMIGIU A NAŠEM KOSTELE

Článek Mešní oslava sv. Remigia v souvislosti se zasvěcením kostela v Praze-Čakovicích, který pro nás napsal Mgr. Jiří Kozina, Ph.D.

Upoutávka na Kořeny evropské kultury

UPOUTÁVKA NA KOŘENY EVROPSKÉ KULTURY

Upoutávka Jana Spilky na cyklus přednášek PhDr. Michala Arnota s názvem "Kořeny evropské kultury", který pořádá naše městská část spolu s naší farností.

ČLÁNKY V ČASOPISE U NÁS V ČAKOVICÍCH

Články související s naší farností, které vyšly v čakovických novinách "U nás v Čakovicích" v červnu 2019:

Děkujeme redakci za tyto články a také za laskavé svolení k zveřejnění.

Jak Čakovice ke sv. Remigiu přišly

JAK ČAKOVICE KE SV. REMIGIU PŘIŠLY

Reportáž Jana Spilky o panelové diskuzi na téma "Jak Čakovice ke svatému Remigiu přišly", která proběhla v rámci oslav Čakovického posvícení 5. 10. 2019.

Posvícení 2020

POSVÍCENÍ 2020

Videoreportáž pana Jana Spilky o posvícení našeho kostela, které se konalo 3. 10. 2020.

Noc kostelů 2020

NOC KOSTELŮ 2020

Videoreportáž pana Jana Spilky o Noci kostelů 2020 v naší farnosti.

Žehnání betlému 2019

ŽEHNÁNÍ BETLÉMU 2019

Reportáž Jana Spilky o požehnání nového čakovického betlému z keramického ateliéru Střípek. Betlém stojí od 22. 12. u našeho kostela.

ADVENTNÍ ČLÁNEK 2019

Adventní článek "Čekání, či očekávání?", který vyšel P. Stanislawovi v Letňanských listech (stejný text vyšel také v časopise naší městské části).

Rozhovor s P. Stanislawem

ROZHOVOR S P. STANISLAWEM

Rozhovor s P. Stanislawem, který zpracoval Jan Spilka pro kanál MČ Praha Čakovice: 1. část a 2. část.

Sousedský třeboradický advent 2018

SOUSEDSKÝ TŘEBORADICKÝ ADVENT 2018

Reportáž ze Sousedského třeboradického adventu 2018 z kanálu MČ Praha Čakovice - jsou tam také záběry z bohoslužby slova, kterou sloužil P. Stanislaw s hudebním doprovodem naší scholy.

ZÁZNAM KÁZÁNÍ P. STANISLAWA

Kázání P. Stanislawa z Katolické charismatické konference 2007 - ke stažení a k poslechu na stránkách TV-MIS.cz.

Postní kapky

Inspirace pro postní dobu

Myšlenka na den: Příprava na věčnost tkví v ukotvení celé naší bytosti v Bohu: mysl, vůle, srdce i tělo – všechno pro Krista, v něm a s ním. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz