NAŠE FARNOST V MÉDIÍCH

Vánoční poselství P. Stanislawa 2020

VÁNOČNÍ POSELSTVÍ P. STANISLAWA 2020

Vánoční poselství P. Stanislawa natočené panem J. Spilkou 21. 12. 2020.

VIDEO ZE SATALICKÉ POUTI 2021

Děkujeme panu Pirochovi za video ze Satalické pouti. https://www.youtube.com/watch?v=My5Nt9OMpRc

Rozhovor s P. Stanislawem

ROZHOVOR S P. STANISLAWEM

Rozhovor s P. Stanislawem, který vyšel v časopise U nás v Čakovicích (děkujeme redakci za laskavé svolení).

ČLÁNEK O SV. REMIGIU A NAŠEM KOSTELE

Článek Mešní oslava sv. Remigia v souvislosti se zasvěcením kostela v Praze-Čakovicích, který pro nás napsal Mgr. Jiří Kozina, Ph.D.

Upoutávka na Kořeny evropské kultury

UPOUTÁVKA NA KOŘENY EVROPSKÉ KULTURY

Upoutávka Jana Spilky na cyklus přednášek PhDr. Michala Arnota s názvem "Kořeny evropské kultury", který pořádá naše městská část spolu s naší farností.

ČLÁNKY V ČASOPISE U NÁS V ČAKOVICÍCH

Články související s naší farností, které vyšly v čakovických novinách "U nás v Čakovicích" v červnu 2019:

Děkujeme redakci za tyto články a také za laskavé svolení k zveřejnění.

Jak Čakovice ke sv. Remigiu přišly

JAK ČAKOVICE KE SV. REMIGIU PŘIŠLY

Reportáž Jana Spilky o panelové diskuzi na téma "Jak Čakovice ke svatému Remigiu přišly", která proběhla v rámci oslav Čakovického posvícení 5. 10. 2019.

Posvícení 2020

POSVÍCENÍ 2020

Videoreportáž pana Jana Spilky o posvícení našeho kostela, které se konalo 3. 10. 2020.

Noc kostelů 2020

NOC KOSTELŮ 2020

Videoreportáž pana Jana Spilky o Noci kostelů 2020 v naší farnosti.

Žehnání betlému 2019

ŽEHNÁNÍ BETLÉMU 2019

Reportáž Jana Spilky o požehnání nového čakovického betlému z keramického ateliéru Střípek. Betlém stojí od 22. 12. u našeho kostela.

ADVENTNÍ ČLÁNEK 2019

Adventní článek "Čekání, či očekávání?", který vyšel P. Stanislawovi v Letňanských listech (stejný text vyšel také v časopise naší městské části).

Rozhovor s P. Stanislawem

ROZHOVOR S P. STANISLAWEM

Rozhovor s P. Stanislawem, který zpracoval Jan Spilka pro kanál MČ Praha Čakovice: 1. část a 2. část.

Sousedský třeboradický advent 2018

SOUSEDSKÝ TŘEBORADICKÝ ADVENT 2018

Reportáž ze Sousedského třeboradického adventu 2018 z kanálu MČ Praha Čakovice - jsou tam také záběry z bohoslužby slova, kterou sloužil P. Stanislaw s hudebním doprovodem naší scholy.

ZÁZNAM KÁZÁNÍ P. STANISLAWA

Kázání P. Stanislawa z Katolické charismatické konference 2007 - ke stažení a k poslechu na stránkách TV-MIS.cz.

Myšlenka na den: Nikdo nebude trpět víc než ten, kdo nechce vůbec trpět. Nikdo nebude blaženější než ten, kdo se dovede rozumně umrtvovat. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz