Dětský klubík

DĚTSKÝ KLUBÍK

Poslední změna 24. 11. 2021 09:37

Setkávání pro děti ve věku přibližně 3 - 6 let v doprovodu rodičů. Zažijeme spolu zábavu, hry, písničky, tvoření, kousek křesťanské víry. Sourozence můžete také vzít s sebou.
Setkávání probíhá každý druhý čtvrtek v měsíci od 15:45 do 16:45 na faře nebo na farní zahradě. Ve čtvrtek 9. 12. nás čeká výroba vánočních přáníček.

Dobrovolný příspěvek na materiál.
Kontakt: Eva Jelínková, jelinkova.emt@gmail.com, tel. 737 378 801.

Synoda
Roráty

Myšlenka na den: Jako je rovná čára nejkratší vzdáleností mezi dvěma body, tak vychází z našeho srdce správný úmysl, a aniž by se zdržoval u druhotných věcí, míří přímo k Bohu. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz