Youtube Facebook

Římskokatolická farnost u kostela sv. Remigia

Čakovice, Letňany, Třeboradice, Miškovice, Veleň

ÚVOD CHARITA
Fotka Fotka Fotka

PŘIHLÁŠKA NA NÁBOŽENSTVÍ

Školní rok 2021/22

Vážení rodiče,

jsme moc rádi, že vám záleží na duchovním růstu vašich dětí a že jste si pro tento účel vybrali naši farnost. Prosíme o vyplnění přihlášky pro každé přihlašené dítě zvlášť.
Vyučování bude probíhat v sálu na faře, kde budeme děti očekávat a taky pouštět. Prosím, aby jste bráli v potaz, že děti nedoprovázíme domů. Více informací, kontakty na katechety a vše potřebné Vám pošleme v úvodním mailu.
Vyplněním přihlášky udílíte souhlas se zpracováním osobních údajů. Uvedené osobní údaje budou použity pouze za účelem výuky náboženství po dobu školního roku 2021/22 a nebudou poskytovány třetím stranám.

Děkujeme, vyučovací tým farnosti Čakovice
nabozenstvi@farnostcakovice.cz

Formulář přihlášky

Údaje o dítěti

  


Údaje o zákonném zástupci


← Zpět

SynodaRok rodiny

Prosba o příspěvek

QR kód Prosíme, zvažte poslání příspěvku na účet naší farnosti - jednorázově nebo trvalým příkazem. Číslo účtu: 245009329 / 0800
Účel, na který aktuálně vybíráme, je oznamován v ohláškách a na stránce ekonomické rady, kde také najdete více informací o hospodaření farnosti.

Rádi Vám vystavíme potvrzení o daru. Prosíme, kontaktujte pastorační asistentku na kancelar@farnostcakovice.cz (potřebujeme zaslat jméno a adresu dárce).
Za Vaše dary mnohokrát děkujeme!

Římskokatolická farnost u kostela sv. Remigia
Náměstí 25. března 3/17, 196 00 Praha 9 - Čakovice (kontakt→)

Kostel

Myšlenka na den: Noste s sebou evangelium jako projev lásky k učení Ježíše Krista, a obdržíte zvláštní nebeské světlo. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz

Proč chodit do kostela s dětmi