HŘBITOV V ČAKOVICÍCH

Hrbitov

SPRÁVA

Informace o poplatcích a volných hřbitovních místech:
Kinga Jiskra
hrbitov@farnostcakovice.cz
tel.: 602 236 038 (od pondělí do čtvrtka, prosíme psát sms)

Při jednání prosíme o sdělení jména a adresy, na které je vedena nájemní smlouva. Platba je možná v hotovosti po domluvě na faře nebo převodem na účet farnosti (symboly Vám sdělíme).

Od 1. 6. 2021 je nový ceník zde. Zde je provozní řád.

Rádi bychom díky zvýšení nájmu zlepšili vzhled hřbitova např. nákupem nových informačních tabulí a hledáním možných prostředků na opravu zdí.

SLUŽBY POHŘBÍVÁNÍ A KAMENICTVÍ

Arnošt Vaňák, tel. 702 669 093

HROBY VÝZNAMNÝCH OSOB

Mons. Bradna Na čakovickém hřbitově jsou pohřbeni kněží z naší farnosti a také Mons. Antonín Bradna (1922 - 2006) - čakovický rodák a významná osobnost české římskokatolické církve, politický vězeň komunistického režimu.

Hřbitov je na rohu ulic Schoellerova a Mezi hřbitovy:

Myšlenka na den: Nikdo nebude trpět víc než ten, kdo nechce vůbec trpět. Nikdo nebude blaženější než ten, kdo se dovede rozumně umrtvovat. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz