Mgr. ANNA STEINOVÁ

Pastorační asistentka, ředitelka Farní charity

e-mail: kancelar@farnostcakovice.cz

přítomnost ve farnosti: út a st 8 – 12 hod., odpoledne dle domluvy

(*1979 v Praze). Je vdaná, má čtyři děti. Absolvovala dálkové magisterské studium Teologické fakulty JCU, obor Učitelství náboženství a etiky. Pastorační asistentkou čakovické farnosti je od 18. 3. 2019, ředitelkou Farní charity Čakovice od 1. 4. 2019.

Specializace ve farnosti:

• management farnosti:
    koordinace provozu a aktivit, koordinace akcí, granty, administrativa, e-mail, matriky, podklady pro web

• pastorace:
    plánování pastoračního kalendáře
    příprava setkání seniorů

• plánování a organizace akcí pro děti – katecheze a programy pro děti

• člen pastorační rady farnosti
  • člen týmu rekonstrukce varhan
Synoda
Roráty

Myšlenka na den: Jako je rovná čára nejkratší vzdáleností mezi dvěma body, tak vychází z našeho srdce správný úmysl, a aniž by se zdržoval u druhotných věcí, míří přímo k Bohu. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz