Bc. JAN ŠPAŇHEL

Jan Špaňhel

Trvalý jáhen

e-mail: jan.spanhel1@gmail.com

Je ženatý a s ženou Ilonou má čtyři děti ve věku od 11 do 30 let. Pochází z Valašska z malého městečka Vizovice, posledních 18 let žije s rodinou ve Vinoři.

Letos v lednu ukončil bakalářská studia na teologické fakultě Univerzity Karlovy a 9. října 2021 byl vysvěcen na trvalého jáhna. Od října 2021 působí v čakovické farnosti.

Synoda
Roráty

Myšlenka na den: Jako je rovná čára nejkratší vzdáleností mezi dvěma body, tak vychází z našeho srdce správný úmysl, a aniž by se zdržoval u druhotných věcí, míří přímo k Bohu. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz