ÚVOD AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA PŘIHLÁSIT

SVÁTOSTI V NAŠÍ FARNOSTI

Eucharistie

Na této stránce píšeme o udílení svátostí v naší farnosti. Pokud hledáte spíš obecné a širší informace o svátostech v katolické církvi, naleznete je zde.

Možnost přijetí svátosti smíření mimo určenou dobu a svátosti nemocných prosím domlouvejte s P. Stanislawem na telefonním čísle: 737 280 624

Příprava na křest dospělých - dospělým, kteří mají zájem o přijetí svátosti křtu či přijetí (první) svátosti eucharistie, se nabízí od září 2021 setkávání ve čtvrtek od 19 hod. na faře. Přihlašování u P. Stanislawa na adrese stanislaw.gora@knez.cz

Příprava na svátost biřmování - Plánujeme na podzim 2021. Rádi bychom se každých 14 dní scházeli k přípravě na svátost biřmování a nebo obnově svátosti biřmování. Zájemci se přihlašují u Anny Steinové - kancelar@farnostcakovice.cz

Příprava na křest malých dětí - V případě zájmu kontaktujte Kateřinu Kulawiecovou na kulawiecova@seznam.cz. Probíhají čtyři společná setkání zájemců.

Zájemci o křesťanský pohřeb svých blízkých nechť domluví termín pohřbu nejdříve s farářem a teprve potom s pohřební službou.

Pořad bohoslužeb naleznete na zvláštní stránce.

Otec Stanislaw slouží také jako farní administrátor ve Vinoři. Pravidelné bohoslužby a aktivity vinořské farnosti najdete na adrese http://www.farnost-vinor.org/.

SLUŽEBNÍCI EUCHARISTIE

Anna Šváchová Anna Steinová

Naše pastorační asistentka Anna Steinová a také naše farnice Anna Šváchová nabízejí službu donášení svatého přijímání k zájemcům domů. Služba je určena všem, kteří se z důvodu nemoci, stáří či z jiných důvodů (např. péče o nemocného) nemohou zúčastnit slavení eucharistie v kostele.

V případě zájmu je prosím kontaktujte na telefonních číslech:
Anna Steinová – 606 805 494
Anna Šváchová – 723 758 797

Také nabízejí možnost donést nákup, doprovod k lékaři, návštěvu, společnou modlitbu, četbu a vše, co by Vás potěšilo a pomohlo.

Postní kapky

Inspirace pro postní dobu

Myšlenka na den: Příprava na věčnost tkví v ukotvení celé naší bytosti v Bohu: mysl, vůle, srdce i tělo – všechno pro Krista, v něm a s ním. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz