BOHOSLUŽBY

POŘAD BOHOSLUŽEB OD 1. 9.

Úterý 8:00 mše svatá
Čtvrtek 17:00 mše svatá
Čtvrtek 17:40 - 18:30 příležitost ke svátosti smíření
Neděle 8:15 - 8:50 příležitost ke svátosti smíření
Neděle 9:00 mše svatá přenášená online

Schránkování

Ve spolupráci s Vinořskou farností jsme pro vás připravili hru Schránkování pro děti.

Aktuální podmínky (k 22. 11. 2021)

Nové protikoronavirové podmínky pro veřejné akce schválené včera vládou začnou platit v pondělí 22. listopadu. Bohoslužeb se ale nedotknou. Bohoslužby totiž nadále spadají do podmínek podle práva shromažďovacího, jak tomu bylo u předchozích úprav. Zde tedy platí tyto podmínky:

• Rozestupy 1,5 metru: Koná-li se shromáždění ve vnitřních prostorech staveb, jeho účastníci musí dodržovat, s výjimkou osob ze společné domácnosti, rozestupy alespoň 1,5 metru a před vstupem do vnitřního prostoru si dezinfikují ruce.
  • Dále platí dřívější povinnost nošení roušek: Ve všech ostatních v písmenu a) neuvedených vnitřních prostorech staveb, mimo bydliště nebo místo ubytování (např. hotelový pokoj), kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 1,5 metru, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.

Svaté přijímání se podává „na ruku“.

Možnost přijetí svátosti smíření a svátosti nemocných ve Vašem domově prosím domlouvejte s P. Stanislawem na telefonním čísle: 737 280 624

Přenosy mší svatých

Youtube kanalNedělní mše svatá je přenášena od 9:00 online na našem youtube kanále.
Fyzickou neúčast na bohoslužbách můžeme v této době také nahradit sledováním živých přenosů mší svatých v TV Noe, ČT2, na dalších online kanálech či z Rádia Proglas.
Přehled mší svatých na webu on-line: https://www.mseonline.cz/

Moc prosíme o připojení se k modlitbám růžence každý den od 20 hod. za ukončení epidemie, za její oběti, za nemocné a jejich uzdravení, za zdravotníky, ošetřovatele a za všechny, kteří mají strach a za všechny negativní důsledky této epidemie.

Otec Stanislaw slouží také jako farní administrátor ve Vinoři. Pravidelné bohoslužby a aktivity vinořské farnosti najdete na adrese http://www.farnost-vinor.org/.

SynodaRok rodiny

Myšlenka na den: Noste s sebou evangelium jako projev lásky k učení Ježíše Krista, a obdržíte zvláštní nebeské světlo. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz