ÚVOD AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA KNIHOVNA

BOHOSLUŽBY

Ve spolupráci s Vinořskou farností jsme pro vás připravili také inspiraci pro domácí bohoslužby a hru Schránkování pro děti. Tabulka

Od 27. 12. je možná přítomnost max. 15 osob na mši svaté v kostele (10% obsazenosti). Tabulka přihlášených

POŘAD BOHOSLUŽEB

Úterý 8:00 mše svatá
Čtvrtek 17:00 - 17:40 mše svatá
Čtvrtek 17:40 - 18:30 příležitost ke svátosti smíření
Čtvrtek 9:00 - 12:00, 15:00 - 20:30 adorace, info zde
Neděle 8:30 - 8:50 příležitost ke sv. přijímání nebo svátosti smíření
Neděle 9:00 - 10:00 mše svatá přenášená online
Neděle 10:00 - 10:30 příležitost ke sv. přijímání nebo svátosti smíření

Aktuální podmínky podle vládních nařízení (k 27. 12. 2020)

"10 % kapacity míst k sezení, pouze sedící účastníci, minimální odstup 2 m mezi sedícími účastníky v jedné řadě. Režimová a organizační opatření, desinfekce a větrání prostor. Bez hromadného zpěvu."

Jak probíhá příležitost k přijetí svátostí (mimo mši svatou)

Kdy: v neděli od 8:30 do 8:50 hod. a potom 10:00 - 10:30, ve čtvrtek 17:40 - 18:30

V boční kapli je P. Stanislaw k dispozici všem, kteří by chtěli přijmout svátost smíření nebo svaté přijímání z rukou kněze. V tento čas je také možnost duchovního rozhovoru. Na boční straně presbyteria je jeden z pověřených služebníků Eucharistie (laik) k dispozici pro ty, kteří chtějí přijmout svaté přijímání nebo požehnání. Přistupujte prosím jednotlivě před oltář. Svaté přijímání se podává na ruku.
Na oltáři je vystavena Nejsvětější svátost oltářní. U vchodu do kostela je k dispozici dezinfekce na ruce. Prosíme vás, abyste v kostele dodržovali předepsané rozestupy.

Možnost přijetí svátosti smíření a svátosti nemocných ve Vašem domově prosím domlouvejte s P. Stanislawem na telefonním čísle: 737 280 624

Přenosy mší svatých

Youtube kanalNedělní mše svatá je přenášena od 9:00 online na našem youtube kanále. Přenášeny budou také všechny vánoční bohoslužby.
Fyzickou neúčast na bohoslužbách můžeme v této době také nahradit sledováním živých přenosů mší svatých v TV Noe, ČT2, na dalších online kanálech či z Rádia Proglas.
Přehled mší svatých na webu on-line: https://www.mseonline.cz/

Moc prosíme o připojení se k modlitbám růžence každý den od 20 hod. za ukončení epidemie, za její oběti, za nemocné a jejich uzdravení, za zdravotníky, ošetřovatele a za všechny, kteří mají strach a za všechny negativní důsledky této epidemie.

Otec Stanislaw slouží také jako farní administrátor ve Vinoři. Pravidelné bohoslužby a aktivity vinořské farnosti najdete na adrese http://www.farnost-vinor.org/.

Myšlenka na den: Projevy lásky k bližním jsou čtyři: 1. Smýšlet o všech dobře. 2. Přát všem dobro. 3. Mluvit o všech dobře. 4. Prokazovat všem dobro. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz