Youtube Facebook

Římskokatolická farnost u kostela sv. Remigia

Čakovice, Letňany, Třeboradice, Miškovice, Veleň

ÚVOD CHARITA
Fotka Fotka Fotka

KNIHOVNA

Knihovna

Vítejte v knihovně u Remigia!

Naše farní knihovna má zatím něco přes 400 titulů, které jsou uloženy ve společenské místnosti fary. V seznamu je najdete ve dvou záložkách: pro dospělé a pro děti. V záložce pro dospělé jsou ještě knihy rozdělené na odbornou nebo populárně-naučnou část a část beletrie - kratší příběhy, romány, beletrizované životopisy.

Seznam knih
Tabulka

Je možné si půjčovat v době farního kafe nebo dalších farních aktivit, stačí se zapsat do výpůjčního sešitu, který je umístěn přímo v knihovně. Nyní, kdy nejsou tyto aktivity možné, je knihovna k dispozici od úterý do čtvrtka od 9 do 12 hod. nebo po domluvě s pastorační asistentkou.Výpůjční doba jsou dva měsíce, po domluvě je možné ji prodloužit. Protože je zatím většina setkávání zrušena a nedokážeme odhadnout termín jejich obnovení, obraťte se prosím ohledně vypůjčování i prodloužení na pastorační asistentku Aničku Steinovou.

Děkujeme za případné knižní dary, po jejich zpracování budou přidány do aktualizovaného seznamu.

SynodaRok rodiny

Prosba o příspěvek

QR kód Prosíme, zvažte poslání příspěvku na účet naší farnosti - jednorázově nebo trvalým příkazem. Číslo účtu: 245009329 / 0800
Účel, na který aktuálně vybíráme, je oznamován v ohláškách a na stránce ekonomické rady, kde také najdete více informací o hospodaření farnosti.

Rádi Vám vystavíme potvrzení o daru. Prosíme, kontaktujte pastorační asistentku na kancelar@farnostcakovice.cz (potřebujeme zaslat jméno a adresu dárce).
Za Vaše dary mnohokrát děkujeme!

Římskokatolická farnost u kostela sv. Remigia
Náměstí 25. března 3/17, 196 00 Praha 9 - Čakovice (kontakt→)

Kostel

Myšlenka na den: Noste s sebou evangelium jako projev lásky k učení Ježíše Krista, a obdržíte zvláštní nebeské světlo. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz

Proč chodit do kostela s dětmi