KNIHOVNA

Vítejte v knihovně u Remigia!

Naše farní knihovna má zatím něco přes 400 titulů, které jsou uloženy ve společenské místnosti fary. V seznamu je najdete ve dvou záložkách: pro dospělé a pro děti. V záložce pro dospělé jsou ještě knihy rozdělené na odbornou nebo populárně-naučnou část a část beletrie - kratší příběhy, romány, beletrizované životopisy.

Seznam knih
Tabulka

Je možné si půjčovat v době farního kafe nebo dalších farních aktivit, stačí se zapsat do výpůjčního sešitu, který je umístěn přímo v knihovně. Nyní, kdy nejsou tyto aktivity možné, je knihovna k dispozici od úterý do čtvrtka od 9 do 12 hod. nebo po domluvě s pastorační asistentkou.Výpůjční doba jsou dva měsíce, po domluvě je možné ji prodloužit. Protože je zatím většina setkávání zrušena a nedokážeme odhadnout termín jejich obnovení, obraťte se prosím ohledně vypůjčování i prodloužení na pastorační asistentku Aničku Steinovou.

Děkujeme za případné knižní dary, po jejich zpracování budou přidány do aktualizovaného seznamu.

Myšlenka na den: Nikdo nebude trpět víc než ten, kdo nechce vůbec trpět. Nikdo nebude blaženější než ten, kdo se dovede rozumně umrtvovat. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz