PROSBY O MODLITBU

Velice rádi se budeme modlit i za Vás a Vaše úmysly. Věříme, že žádná záležitost, žádná těžkost není příliš malá nebo příliš velká pro modlitbu.

Za Vaše úmysly se budou modlit dvě modlitební skupinky maminek, které se schází pravidelně po celý rok. Budeme je také svěřovat Pánu při Večeru chval. Ze srdce Vám přejeme, abyste zakusili Boží pomoc a útěchu.

Prosby o modlitbu lze zaslat e-mailem na adresu intence@farnostcakovice.cz, případně zcela anonymně prostřednictvím formuláře níže.

Vaše prosba nebude zveřejňována mimo naše farní modlitební skupinky. Přesto prosím neuvádějte citlivé osobní údaje. Nemusíte také psát příliš mnoho podrobností. Věříme, že Bůh zná sám všechny detaily záležitostí, za které budeme prosit. Vaše úmysly zapíšeme do sešitu s prosbami, které pravidelně předkládáme Pánu (není tedy nutné zasílat ani dlouhodobé úmysly opakovaně).

Synoda
Roráty

Myšlenka na den: Jako je rovná čára nejkratší vzdáleností mezi dvěma body, tak vychází z našeho srdce správný úmysl, a aniž by se zdržoval u druhotných věcí, míří přímo k Bohu. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz