POZVÁNKY NA AKCE

Zde naleznete pozvánky na plánované akce. Doporučujeme Vám také seznam pravidelných farních aktivit, který naleznete na stránce Aktivity.

Online přenos mše svaté

ONLINE PŘENOS MŠE SVATÉ 16. 5. 9:00

Online přenos mše svaté z kostela sv. Remigia najdete na youtube kanále farnosti.

(Zobrazit detail akce)
Modlitební setkání - opět prezenčně v kostele

MODLITEBNÍ SETKÁNÍ - OPĚT PREZENČNĚ V KOSTELE 17. 5. 19:30 - 20:30

Srdečně zveme na modlitební setkání.

Budeme se společně modlit, zpívat a číst z Bible.

Sejdeme se opět v kostele sv. Remigia, v čase 19:30-20:30.

Online setkání nad Biblí

ONLINE SETKÁNÍ NAD BIBLÍ 18. 5. 20:30

Covid nás omezil v běžných aktivitách, ale je zároveň i výzvou k hledání nových způsobů, jak se propojovat, sdílet, povzbudit se, modlit se a společně žít. Srdečně vás tedy zveme na online setkání nad Biblí, které probíhá každé úterý v čase 20:30 - 21:30 přes platformu Zoom, kliknutím na tento odkaz.
Pro více informací klikněte na detail akce.

Noc kostelů 2021

NOC KOSTELŮ 2021 28. 5.

Noc kostelů proběhne v kostele sv. Remigia i letos! Těšíme se na všechny osobně i online. V detailu naleznete program (může být změněn dle aktuální epidemiologické situace).

Čtvrteční adorace v kostele

ČTVRTEČNÍ ADORACE V KOSTELE 3. 6.

Zveme všechny k účasti na soukromé adoraci v našem kostele každý první čtvrtek v měsíci (kromě letních prázdnin) od 15:00 do 17:00 hod. a po mši svaté a veřejné adoraci opět od 18:30 do 21:00 hod. Během soukromé adorace se budeme vzájemně střídat. Zájemce prosíme, aby se zapsali do tabulky zde.

(Zobrazit detail akce)
Farní příměstský tábor pro děti

FARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO DĚTI 23. 8. - 27. 8.

Srdečně zveme děti ve věku 7-11 let na farní příměstský tábor, který proběhne v termínu 23.8.-27.8.2021 na faře ve Vinoři (centrum Betlém). Bližší informace a přihlášení u Zdeňky Vitámvásové: zdenka.p@seznam.cz

(Zobrazit detail akce)

Myšlenka na den: Víra je ukryta v srdci. Nelze ji spatřit, nelze se jí dotknout, ale její ovoce není skryto. Podle skutků se pozná ovoce srdce. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz