Mše svaté
  • Kromě normálního rozpisu bohoslužeb v kostele sv. Remigia je nově k dispozici také možnost online rezervace úmyslu (tzv. intence) na kterou bude mše svatá sloužena. Případně se také mohou zapisovat dobrovolníci na čtení a přímluvy.
  • Seznam bohoslužeb najdete buď v týdenním rozpisu nebo v kalendáři, kde se zobrazí výhled na celý měsíc dopředu.

Ohlášky a akce
  • Pravidelné týdenní ohlášky naleznete v sekci Bohoslužby a ohlášky. Výhled na pořádané akce pak buď v kalendáři, nebo v sekci Roční plán (bude postupně doplněn).

Novinky e-mailem a v aplikaci

• Na webu dole naleznete proklik na přihlašovací formulář, abyste mohli odebírat novinky e-mailem. Případně pokud si do svého telefonu nainstalujete aplikaci Farnost do kapsy, můžete využívat systém upozornění podle nejrůznějších kategorií zájmu.

Sekce Pro život

• V této sekci webu se budou postupně objevovat články k nejrůznějším oblastem křesťanského života. Momentálně jsou víceméně prázdné, ale postupem času je zaplníme obsahem. Pokud byste někdo chtěl přispět nějakým textem do zvolené kategorie, neváhejte se ozvat P. Františkovi.

Doufáme, že se vám nové stránky budou líbit a že přispějí k rozvoji společného života ve farnosti. Pokud naleznete nějaké nedokonalosti nebo chyby, dejte nám o nich, prosíme, vědět. Ozvěte se buď P. Františkovi ([email protected]) nebo Evě Jelínkové ([email protected]).