Farní den 20. 6.

FARNÍ DEN 20. 6.

Srdečně zveme všechny na setkání našeho farního společenství v neděli 20. 6. od 17:00 na farní zahradě. MŠE SVATÁ V TUTO NEDĚLI BUDE OD 16 HOD.

Brigáda v Drastech

BRIGÁDA V DRASTECH

Sestry bosé karmelitky staví klášter – PŘIDEJME SE!

V blízkém sousedství naší čakovické farnosti vzniká nový klášter bosých karmelitek Karmel sv. Josefa v Drastech. Máme milou příležitost se jako farnost zapojit a pomoci tak sestrám v jejich neobyčejném úkolu. (Pokračování v detailu)

Setkávání maminek

SETKÁVÁNÍ MAMINEK

Setkávání maminek s malými dětmi probíhá nepravidelně v úterý dopoledne, při hezkém počasí na farní zahradě. Kontaktní osoba Markéta - 723 546 600.

Informace o hospodaření v Pražské arcidiecézi

INFORMACE O HOSPODAŘENÍ V PRAŽSKÉ ARCIDIECÉZI

Sdílíme leták Arcidiecéze pražské o hospodaření a výhledu na léta 2021 - 2025.

Biřmování - příprava a obnova této svátosti od 5. 10. 2021

BIŘMOVÁNÍ - PŘÍPRAVA A OBNOVA TÉTO SVÁTOSTI OD 5. 10. 2021

Komu vlastně věřím? A jak se to projevuje v mém životě? Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu křesťanské dospělosti k přijetí nebo obnovení SVÁTOSTI BIŘMOVÁNÍ.

(Pro pokračování klikněte na detail příspěvku)

Detail příspěvku

Pozvání - příměstský farní tábor pro děti

POZVÁNÍ - PŘÍMĚSTSKÝ FARNÍ TÁBOR PRO DĚTI

Srdečně zveme děti ve věku 7-11 let na farní příměstský tábor, který proběhne v termínu 23.8.-27.8.2021 na faře ve Vinoři (centrum Betlém). Bližší informace a přihlášení u Zdeňky Vitámvásové: zdenka.p@seznam.cz

Výzva k modlitbě růžence

VÝZVA K MODLITBĚ RŮŽENCE

7. října 2020 se v Olomouci konalo jednání Stálé rady ČBK. Její členové vyzývají věřící, aby se modlili růženec za ukončení pandemie COVID-19. Text výzvy naleznete v detailu příspěvku.