Přijměte pozvání farnosti Prosek na připomínkovou děkovnou pouť do místa kanonizace sv. Anežky České, Stolce nástupce apoštola Petra, která se uskuteční ve dnech 2 - 10. listopadu 2024.
duchovní doprovod  ThLic. Petr Havlík Ph.D. 
vedoucí poutě Jiří Kríso,  T: 603553928,
CENA 14 100 ,- ,  děti a stud.  13 300,-     

Děkovná pouť k 35. výročí svatořečení - Návrh programu

Sobota 2.listopadu

V odpoledních hodinách odjezd z Prahy od Hl. nádraží do Týna/L. Mše sv. a ve večerních hodinách odjezd do Itálie.

Neděle 3.listopadu

Padova - mše sv. a krátká prohlídka. Odjezd do Assisi (první porcinkule - P. M. Andělská), odjezd do Rivotorta - ubytování a večeře.

Pondělí 4.listopadu

Po snídani odjezd do Assisi (skupinky podle fyzických schopnostech) prohlídky sv. Damiána, sv. Kláry, sv. Rufina, S. María Minerva …
zakončení v komplexu sv. Františka (mše sv.?), odtud odjezd do Říma.
Ubytování v Poutním domě J. kardinála Berana na Velehradě, (mše sv.?). Večerní vycházka na Ianicul (nádherný výhled na noční Řím). V blízkosti Poutního domu je dobře zásobený market.

Úterý 5. - pátek 8. listopadu

Ranní bohoslužba, snídaně, dopolední program, polední přestávka, odpolední program a pro zájemce večerní vycházky (pro méně pohyblivé bude k dispozici průvodce - abyste bez honičky o podstatné nepřišli).

Ve středu se zúčastníme generální audience na Svatopetrském náměstí, ve čtvrtek po ranní bohoslužbě ve Sv. Petru odjezd naším autobusem přes E.U.R., Tre Fontáne, Sv. Pavel za hradbami, Tivoli. Po návratu společná večeře s posezením.

Sobota 9. listopadu

Po snídani odjezd do Orvieta - zastávka a návrat do Čech.

Toto je rámcový návrh programu, který bude podle potřeby a vývoje situace aktualizován. Ubytování v Rivotortu a na Velehradě jsou předjednané.